Увага! Cайт не оновлюється

Головна > Документи > Засідання Комітету
21 березня 2019, 09:51 ( Секретаріат Комітету )

Матеріали до засідання Комітету 13 березня 2019 року

 

Порядок денний

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)


ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 Проект Закону про внесення зміни до додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо фінансової підтримки громадських об'єднань ветеранів  (р. № 10003, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян        (р. № 10004, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

Інші питання:

 

Про результати виконання у 2018 році бюджетних програм з питань соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю, головним розпорядником яких визначено Міністерство соціальної політики України.

Cтан реалізації Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» в частині затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання бюджетних програм Міністерства соціальної політики України, спрямованих на соціальний захист ветеранів та осіб з інвалідністю.

Стан розгляду звернення Комітету до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на реалізацію бюджетної програми по КПКВК 2511190 для забезпечення житлом учасників АТО/Заходів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Переглянути фотоматеріали засідання можна за посиланням