Увага! Cайт не оновлюється

Надрукувати Зменшити зону перегляду

Звіти про роботу Комітету

14 липня 2017, 10:31 ( Секретаріат Комітету )

Звіт про роботу Комітету за період шостої сесії

 

Затверджено

на засіданні Комітету

12 липня 2017 року

 

ЗВІТ

про роботу Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю за період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2017 року)

 

Впродовж шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання членами Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю (далі – Комітет) та працівниками його секретаріату було здійснено роботу з підготовки і проведення 10 засідань Комітету, на яких розглянуто 40 питань.


РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНОПРОЕКТНОЇ ФУНКЦІЇ

1. За результатами попереднього розгляду законопроектів на засіданнях Комітету до Верховної Ради України подано 15 висновків по законопроектах, з опрацювання яких Комітет визначений головним. З них рекомендовано:

прийняти за основу та в цілому – 2 законопроекти;

прийняти за основу – 7 законопроектів;

прийняти у другому читанні і в цілому – 1 законопроект;

повернути на доопрацювання ініціаторам – 2 законопроектів;

відхилити – 2 законопроекти;

зняти  розгляду у зв’язку з втратою актуальності – 1 законопроект.

 

Попередні висновки до 14 проектів законодавчих актів подані до відповідних парламентських комітетів, що визначені головними з їх опрацювання.

На пленарних засіданнях Верховної Ради України розглянуто 7 проектів законодавчих актів, з підготовки яких Комітет визначено головним.


З них прийнято 3 закони України та  1 Постанову Верховної Ради України, а саме:

1) Закон України від 6 квітня 2017 року  № 2008-VIII «Про внесення змін до статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу"  (законопроект реєстр. №  5480 від 5 грудня 2016 року, поданий Кабінетом Міністрів України).

Законом передано від Міністерства соціальної політики України на рівень Ради Міністрів  АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій повноваження щодо прийняття рішень стосовно:

1) передачі у власність особам з інвалідністю, їх законним представникам легкових автомобілів, які були визнаними гуманітарною допомогою і якими вони користувалися більше 10 років;

2) передачі після смерті особи з інвалідністю легкового автомобіля, який був визнаний гуманітарною допомогою, у власність членам її сім’ї та (або) спадкоємцям.

 

2)  Закон України від 13.04.2017 № 2014-VIII «Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї» (законопроект реєстр. № 5713 ід 25 січня 2017 року, поданий народними депутатами - членами Комітету).

Законом всім членам сімей загиблих, у тому числі сім'ям осіб, загиблих в Афганістані або під час Другої світової війни,  надано право на отримання пільг, передбачених статтею 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», без урахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї, зокрема, на безплатне одержання ліків та 50-відсоткової знижки плати за користування житлово-комунальними послугами  (до прийняття цього Закону  таке право надавалось сім’ям загиблих учасників АТО та сім’ям Героїв Небесної Сотні). 

3) Закон України від 6 червня 2017 року № 2078-VIII «Про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» (законопроект реєстр.          № 6155 від 2 березня 2017 року, поданий н поданий народними депутатами - членами Комітету).

Законом встановлено, що люди з   інвалідністю, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах, забезпечуються цими установами безоплатним транспортним обслуговуванням, зокрема, від вокзалу до реабілітаційної установи і у зворотному напрямку (до прийняття Закону такі транспортні послуги могли надавати лише реабілітаційні установи, які розміщені у сільській місцевості).

4) Постанова Верховної Ради України від 9 лютого 2017 року №1843-VIII «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи"

Постановою схвалено Рекомендації парламентських слухань на тему: “Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи” (19 жовтня 2016 року);


3 законопроекти прийнято за основу:

1) проект Закону "Про соціальні послуги" (реєстр. № 4607 від 6 травня 2016 року, поданий Кабінетом Міністрів України), прийнятий за основу 21 березня  2017 року, готується на друге читання;

2) проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (реєстр. № 5697 від 21 січня 2017 року, поданий Кабінетом Міністрів України), прийнятий за основу 21 лютого 2017 року;

3) проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років (реєстр. № 6574 від 9 червня 2017 року, поданий народними депутатами України А.Парубієм та ін. прийнятий за основу 11 липня 2017 року, готується на друге читання).

 

Також Верховна Рада України прийняла Закон України від 21 лютого 2017 року № 1860-VIII «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік» щодо уточнення назви субвенції» (законопроект реєстр. № 5663 від 19 січня2017 року), співавторами якого є народні депутати України – члени Комітету.

Державним бюджетом України на 2017 рік Міністерству соціальної політики України передбачена бюджетна програма на забезпечення житлом деяких категорій учасників антитерористичної операції з інвалідністю та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, а саме по КПКВК 2511120 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених абзацами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов» у сумі 329,8 млн гривень.

Законом усунено допущену в назві цієї  бюджетної програми технічну помилку при  посиланні на статтю 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" – замість «пунктів» зазначено «абзаци»,  що дозволило забезпечити реалізацію учасниками антитерористичної операції та членами сімей загиблих таких осіб наданого їм державою права на отримання жилих приміщень.


РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНТРОЛЬНОЇ ФУНКЦІЇ

В межах виконання контрольної функції, на засіданнях Комітету були заслухані такі  питання:

- 15 березня 2017 року – про стан виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю за 2016 рік та оперативну інформацію за I квартал 2017 року;

- 12 квітня 2017 року – про стан виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю у I кварталі 2017 року;

- 5 квітня 2017 року - про стан реалізації Постанови Верховної Ради України «Про забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я під час проведення антитерористичної операції на сході України» від 29.05.2014 № 1286 з урахуванням звернення волонтера Єршової В.А.

- 17 травня 2017 року – про стан виконання у 2017 році бюджетних програм з питань соціального захисту людей з інвалідністю.


РОБОТА КОМІТЕТУ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ФУНКЦІЇ 

24 травня  2017 року Комітетом проведено засідання круглого столу на тему: «Шляхи удосконалення соціального захисту ветеранів війни. Актуальність утворення єдиного координуючого органу – Міністерства у справах ветеранів України».

На сьогоднішній день в Україні існує два базових закони, що регламентують основні питання соціального захисту ветеранів війни та ветеранів військової служби: Закони України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів  Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».  Натомість питанням забезпечення реалізації прав ветеранів на пільги та інші державні гарантії опікуються одночасно 19 суб’єктів: 4 державні органи зі спеціальним статусом, 7 міністерств, 8 інших центральних органів виконавчої влади, а також місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, що спричиняє справжній бюрократичний хаос. На думку Комітету, така організація роботи призводить до того, що органи влади різних рівнів постійно намагаються перекидати зобов’язання один на одного, при цьому уникають відповідальності і, відповідно, держава не може повною мірою забезпечити права ветеранів.

Служба у справах ветеранів війни та учасників АТО є центральним органом виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики. Проте, Служба не наділена повноваженнями щодо координації роботи інших міністерств і відомств у сфері соціального захисту ветеранів. Як наслідок, для ветеранів залишаються проблемними такі питання, як поінформованість про свої права та соціальні гарантії, що призводить до їх несвоєчасного звернення до відповідних органів (а відтак, до втрати частини гарантованих пільг), відсутність єдиного скоординованого механізму забезпечення житлом та санаторно-курортним лікуванням  тощо.

Тому, на думку Комітету, необхідно негайно напрацювати ефективний механізм реалізації соціального захисту у цій сфері та утворити один державний орган, що нестиме відповідальність за ефективну реалізацію державної стратегії соціального захисту ветеранів. Таку позицію було підтримано й представниками громадськості. Про те, що саме такий шлях є ефективним і конструктивним, свідчить і міжнародний досвід. Так, у США, Канаді, Австралії, Хорватії існують Міністерства у справах ветеранів.

Під час проведення круглого столу його учасники висловили низку пропозицій, зокрема щодо необхідності вивчення та аналізу закордонного досвіду, адаптації найкращих практик до українських реалій, побудови цілісної системи з одним міністерством на чолі процесу та чіткою персональною відповідальністю посадових осіб тощо.

26-28 червня ц.р. представники Комітету О.Третьяков та Г.Загорій відвідали Сполучені Штати Америки, де провели низку зустрічей у Сенаті, Конгресі та Міністерстві у справах ветеранів США.

Ініціатива щодо створення в Україні єдиного координуючого органу з питань соціального захисту ветеранів війни була позитивно оцінена та підтримана Виконавчим директором з питань охорони здоров'я Міністерства у справах ветеранів США Карен Мелібраш, офісом Комітету Сенату США з зовнішньої політики та окремими членами Сенату США.

 

Протягом сесії Комітет значну увагу приділяв роботі у сфері  соціального захисту людей з інвалідністю, зокрема, дітей та молоді, яка проводилась шляхом безпосередньої співпраці з громадськими організаціями людей з інвалідністю. В її рамках проведено низку соціально значимих заходів:

1) 21 березня 2017 року - на виконання доручення Першого заступника Голови Верховної Ради України Геращенко І.В. Комітетом, спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром», в рамках  відзначення Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна у Верховній Раді України проведено фотовиставку, «парламентські ігри», презентацію проектів молодих людей з Даун синдромом, флешмоб «Lots of socks».

Учасники заходу - 12 молодих людей, що мають хромосомною аномалію з різних регіонів України та їхні батьки - взяли також участь у брифінгу Першого заступника Голови Верховної Ради України Геращенко І.В. Під час брифінгу вони звернулись до народних депутатів  з проханням  підтримати поданий Кабінетом Міністрів України законопроект «Про соціальні послуги» (реєстр. № 4607), яким пропонується законодавче врегулювання низки важливих для людей з с синдромом Дауна питань,  зокрема, питання супроводу на робочому місці та підтриманого проживання для людей з інвалідністю. Разом з тим, цим законопроектом передбачається  можливість проведення місцевою владою закупівель соціальних послуг для людей з інвалідністю за місцеві кошти, що дасть можливість розвивати денний догляд за такими людьми, соціальний патронаж, супровід на робочому місці при працевлаштуванні тощо.

Цього ж дня, 21 березня 2017 р.,  Верховною Радою України було розглянуто проект Закону України  за реєстр.  № 4607 у першому читанні та прийнято його за основу;

2) 12 травня 2017 року - за сприяння Комітету, з нагоди святкування «Дня Матері» у Верховній Раді України відбувся  круглий стіл на тему: «Я – Мама особливої дитини! Чому я щаслива?»

Зазначений захід відбувся за ініціативи Центру допомоги дітям з особливими потребами Всеукраїнської громадської організації  «Рада юристів України».  Круглий стіл відбувся у формі святкової програми та став справжнім весняним святом для дітей з особливими потребами (з синдромом дауна, аутизму, дітей з інтелектуальною недостатністю) та їхніх мам: спікерами були мами особливих дітей, психологи і керівники центрів по роботі з дітьми з особливими потребами, які поділилися своїм досвідом та секретами власного щастя, розкрили, як витримати життєві негаразди, зберегти віру в себе та у свою дитину; з концертною програмою виступили дитячі творчі колективи,  свою підтримку мамам висловили художники, актори, священнослужителі  (загалом у заході взяли участь близько 200 осіб).

Цей круглий стіл був широко висвітлений у ЗМІ і привернув увагу громадськості до проблем сімей, в яких народилися і виховуються діти з особливими потребами.

3) 23 травня 2017 року - за сприяння Комітету, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, у Верховній Раді України відбулась Всеукраїнська виставка художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів, виготовлених молодими людьми з інвалідністю, підготовлена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України» .

 

Голова Комітету Третьяков О.Ю. 7 квітня 2017 року провів особистий прийом громадян.

Під час прийому загалом прийнято 32 відвідувачі, переважну більшість з яких складали пенсіонери та люди з інвалідністю.

У ході прийому громадяни порушили 45 питань. Найактуальнішими серед них виявилися питання соціального захисту – 16 ( 35 % від їх загальної кількості) та забезпечення дотримання законності і охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 12 (26 %). Дванадцяти заявникам було дано усні роз’яснення з порушених ними питань, звернення інших відвідувачів були опрацьовані та невідкладно направлені для розгляду  до відповідних органів державної влади і місцевого самоврядування.

 

Протягом шостої сесії народні депутати України – члени Комітету та працівники секретаріату взяли участь у різних заходах, зокрема таких як:

- панельна дискусія, присвячена обговоренню стану реалізації в Україні «Конвенції про права осіб з інвалідністю» (7 лютого 2017 року, ГС «Громадська Варта», МГО «Міст Україна-ЄС»);

- круглий стіл на тему: «Дотримання норм міжнародного гуманітарного права на тимчасово окупованій території України. Гуманітарний зріз Донбасу» (23 лютого 2017 року, Комітет Верховної Ради України з прав людини);

- круглий стіл на тему: «Стратегія щодо Донбасу: зовнішньополітичний, економічний та гуманітарний вимір» (24 березня 2017 року, Комітет Верховної Ради України у закордонних справах);

- робоча зустріч  з доповідачем Комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб Е.Варейкісом, метою візити якого була оцінка гуманітарної ситуації та виявлення ключових гуманітарних потреб на Сході України, а також моніторингу виконання резолюцій ПАРЄ щодо гуманітарної ситуації в умовах конфлікту на Донбасі (5 квітня 2017 р., Верховна Рада України, зал нарад, за участю Голови Комітету О.Третьякова);

- круглий стіл на тему: «Створення госпітальних округів в Україні: проблеми та шляхи вирішення» (19 травня 2017 року, Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я);

- круглий стіл на тему: «Правове врегулювання статусу добровольців АТО» (14 червня 2017 року, Polisy&Politics Platform, ініціатива Українського центру стратегічних рішень та Аналітичної групи «Левіафан»);

- урочиста культурно-політична академія з нагоди 110-х роковин від Дня народження Романа Шухевича та 76-ї річниці проголошення Акту відновлення Української Держави (30 червня 2017 року, Ю-Б.Шухевич, Міністерство культури України, Український інститут національної пам'яті).

- круглий стіл на тему: «Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю» (11 липня 2017 року, Мінсоцполітики спільно з Про ООН).

 

Народні депутати України члени Комітету та працівники секретаріату брали участь у роботі колегій, семінарів, конференцій, симпозіумів та інших заходів з питань, що відносяться до предметів відання Комітету, зокрема:

- Ради у справах інвалідів при Кабінеті Міністрів України;

- Колегії Міністерства соціальної політики України;

- Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Міністерстві соціальної політики України;

- Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, виплати одноразової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера (при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції);

- експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок тощо.

 

За звітний період у Комітеті опрацьовано близько 800 звернень громадян і громадських організацій та 16 запитів на публічну інформацію.

 

Питання організаційного забезпечення секретаріатом законотворчої, інформаційної та іншої фахової діяльності Комітету регулярно розглядались на нарадах працівників секретаріату.


Керівник секретаріату Комітету                                          Н. Шамбір