Фотоальбоми - Нові надходження http://komvti.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 16 січня 2019 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74270.html Wed, 16 Jan 2019 18:09:09 GMT Засідання Комітету 19 грудня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74251.html Thu, 20 Dec 2018 09:48:28 GMT Засідання Комітету 5 грудня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74246.html Wed, 05 Dec 2018 18:04:32 GMT Київський Форум «Велика столиця – 2019» на тему «Вирішення соціальних та інших питань ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в місті Києві» (27 листопада 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74244.html Tue, 27 Nov 2018 18:53:53 GMT Засідання Комітету 21 листопада 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74240.html Mon, 26 Nov 2018 16:33:00 GMT Засідання Комітету 7 листопада 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74241.html Wed, 07 Nov 2018 10:17:42 GMT Засідання Комітету 17 жовтня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74216.html Thu, 18 Oct 2018 09:40:00 GMT Засідання Комітету 3 жовтня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74209.html Thu, 04 Oct 2018 14:48:26 GMT Засідання Комітету 19 вересня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74202.html Thu, 20 Sep 2018 10:09:32 GMT Відкриття 2-го навчального курсу в НАДУ за програмою "Від Фронту до Міністерства" (28 серпня 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74194.html Tue, 28 Aug 2018 15:15:17 GMT Міжнародний Форум «Там, де ми - там Україна» (Мистецький арсенал, 22-23 серпня 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74192.html Mon, 27 Aug 2018 14:29:40 GMT Засідання Комітету 4 липня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74168.html Thu, 05 Jul 2018 10:35:06 GMT Засідання Комітету 20 червня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74166.html Mon, 02 Jul 2018 16:34:32 GMT Засідання Комітету 6 червня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74161.html Wed, 06 Jun 2018 17:07:29 GMT Засідання «круглого столу» на тему: «Міністерство України у справах ветеранів – погляд громадськості щодо його завдань та структури» (31 травня 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74157.html Fri, 01 Jun 2018 10:07:18 GMT Благодійний концерт, що відбувся у Верховній Раді України 24 травня 2018 року за сприяння Комітету http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74151.html Thu, 24 May 2018 17:33:31 GMT Засідання Комітету 18 квітня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74108.html Thu, 19 Apr 2018 10:04:44 GMT Особистий прийом громадян Головою Комітету О.Третьяковим 16 квітня 2018 року http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74106.html Mon, 16 Apr 2018 18:04:40 GMT Засідання Робочої групи з з питань утворення Міністерства України у справах ветеранів (13 квітня 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74103.html Fri, 13 Apr 2018 16:31:52 GMT Засідання круглого столу на тему "Актуальні законодавчі ініціативи для підвищення обороноздатності країни. Співпраця влади та громадськості” (9 лютого 2018 року) http://komvti.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74073.html Mon, 12 Feb 2018 15:32:09 GMT