Головна > Документи > Засідання Комітету
07 листопада 2018, 16:58 ( Секретаріат Комітету )

Матеріали до засідання Комітету 7 листопада 2018 року

 

Порядок денний

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

7 листопада  2018 р.

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (р. № 9087, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості (р. № 9140, н.д. А. Іванчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов доступу до нотаріальних дій окремих категорій громадян України (р. № 9140-1, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" щодо забезпечення нотаріальними діями населення, що проживає у сільській місцевості та у віддалених районах (р. № 9140-2, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення нотаріальними діями населення, що проживає у сільській місцевості та у віддалених районах (р. № 9040-3, н.д. Р.Сидорович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов доступу до нотаріальних дій окремих категорій громадян України (р. № 9140-4, н.д. О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поховання та похоронну справу" щодо Національного військового меморіального комплексу (р. № 9170, КМУ).

 

Інші питання:

Оперативна інформація щодо стану реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» від 13 березня 2018 року № 2325-VIII.

Оперативна інформація щодо результатів виконання бюджетних програм в частині соціального захисту окремих категорій осіб.


Фотоматеріали засідання можна переглянути за посиланням