20 березня 11:34
Народні депутати та працівники секретаріату Комітету щиро вітають з Днем народження голову Комітету Олександра Третьякова! докладніше
15 березня 16:32
15 березня 2019 року відбулась робоча зустріч працівників секретаріату Комітету із представниками місцевих органів соціального захисту населення з питань забезпечення соціального захисту учасників АТО/Заходів докладніше
14 березня 12:41
13 березня 2019 року відбулось засідання Комітету докладніше
05 березня 17:13
Інформація щодо забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав посилання...
05 березня 17:12
Інформація щодо забезпечення житлом учасників АТО/Заходів за період 2015-2018 років посилання...
15 лютого 09:06
15 лютого виповнюється 30 років з часу виведення радянських військ з Афганістану докладніше
07 лютого 17:56
6 лютого 2019 року відбулось засідання Комітету докладніше
29 січня 13:08
Комітетом на засіданні 16 січня 2019 року затверджено звіт про роботу Комітету за період дев'ятої сесії посилання...
28 серпня 2018, 17:02

28 серпня 2018 року розпочався другий курс навчання ветеранів війни в рамках програми "З Фронту до Міністерства".

 

У червні цього року між Комітетом Верховної Ради у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей  з інвалідністю і Національною академією державного управління при Президентові України був підписаний Меморандум про співробітництво з метою  підвищення освітньо-фахового рівня  ветеранів. Саме в рамках цього Меморандуму відбувається  даний  навчальний курс.

Для проходження навчання відібрано 61 ветерана з 20 областей країни. Як зазначають у відбірковій комісії, відбирати кандидатів було досить складно, оскільки багато з них продемонстрували високий рівень знань. Приємно, що ветерани дуже вмотивовані присвятити себе службі державі у мирному житті.

Курс навчання складається з чотирьох головних напрямків, серед яких конституційне право, адміністративне право, стратегія розвитку України та державне управління і державна служба.

Після закінчення курсу ветерани отримають сертифікати за результатами тестів.

Ідея підготовки ветеранів до роботи на посадах державної служби виникла у зв’язку з  роботою  Комітету по створенню Міністерства України у справах ветеранів.

Голова Комітету Олександр Третьяков неодноразово підкреслював, що у зазначеному міністерстві мають працювати не менше 30-40 відсотків ветеранів.

Водночас, Голова Комітету переконаний, що ветерани мають працювати  на всіх рівнях  законодавчої та виконавчої гілок влади.

Це дасть можливість ветеранам, серед іншого, консолідувати свої зусилля при вирішенні відповідних питань.

Як і під час першого набору, ветеран сплачує лише 30% вартості курсу - 385 гривень. Решту 70% оплачено коштами донорської допомоги благодійної організації "Фонд Олександра Третьякова".

Впевнені, що наші ветерани зможуть гідно показати себе на службі держави, так само як вони самовіддано захищали країну у боях.

З фотоматеріалами відкриття курсу  можна ознайомитись за посиланням