Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота у Комітеті > Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним
26 травня 12:30
1 червня 2020 року о 15:00 планується проведення позачергового закритого засідання Комітету докладніше
22 травня 14:32
Про визначення представників Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань докладніше
20 травня 16:08
Порядок денний засідання Комітету на 22.05.2020 посилання...
07 травня 12:59
Порядок денний засідання Комітету на 08.05.2020 посилання...
27 квітня 10:16
Порядок денний засідання Комітету на 28.04.2020 посилання...
21 квітня 10:45
Комітетом проведено веб-конференцію з керівництвом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів щодо їх діяльності докладніше
14 квітня 10:46
Порядок денний засідання Комітету на 15.04.2020 посилання...
09 квітня 14:49
Порядок денний засідання Комітету на 10.04.2020 посилання...
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Висновки Комітету до законопроектів щодо яких Комітет є головним

21 червня 2017, 12:53

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» (реєстр. №6276)

До реєстр. № 6276 від 31.03.2017 р.

 

Верховна Рада України

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» (реєстр. №6276), поданий Кабінетом Міністрів України.

Необхідність прийняття цього законопроекту пояснюється необхідністю приведення положень Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Для досягнення зазначеної мети, законопроектом пропонується внести зміни до статей 7 та 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», якими його термінологія приводиться у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Комітет відмітив, що відповідно до пункту 10 частини 1 статті 31 Закону України «Про Національну поліцію» на поліцію покладається перевірка дотримання обмежень, установлених законом стосовно осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. Таким чином, положення проекту є суто технічними і дійсно приводять термінологію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію».

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку зазначає, що не має зауважень щодо змісту положень проекту.

Враховуючи викладене вище, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти цей законопроект за основу і в цілому.

Співдоповідачем на засіданні Верховної Ради України визначено народного депутата України – Голову Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіна А.А.

Додаючи висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, просимо розглянути.

 

 

Голова Комітету

 

А.Кожем’якін